Dvířka do kuchyně Provence

Představte si, že snídáte na francouzském venkově. Vaši útulnou kuchyni prostupuje uvolněná atmosféra a z každého kousku vybavení dýchá pocit něčeho jedinečného a důvěrně známého. Naše ručně patinovaná dvířka vám budou tento zážitek zprostředkovávat každý den.

Vzdušné odstíny a poctivá ruční práce

Vzdušné odstíny a poctivá ruční práce

Cesta k atmosféře slunného středomořského pobřeží začíná u fóliovaných či lakovaných dvířek s odlehčenými světlými odstíny. Následným ručním patinováním vznikají dvířka s naprosto originálním vzhledem, který evokuje pocit harmonie a útulného zázemí.

Právě autentický originální design na našich patinovaných dvířkách přitahuje zákazníky, kteří mají rádi „vintage-look”, ale zároveň ocení moderní komfort a funkčnost kuchyňského vybavení. Kromě patiny Provence si oblíbili i patiny Scandia či Rustikal, které se uplatní v rustikálních kuchyních či v moderně laděných interiérech.

Patina Provence pro fólii i lak

Patina Provence pro fólii i lak

Tónovaná patina Provence jemně zdůrazňuje průběh frézování a přirozenou strukturu vybraných dekorů našich fóliovaných dvířek. Obdobného efektu pomocí patinace dosahujeme i u vhodných dekorů lakovaných dvířek. Výsledkem je autentický vzhled vybavení prověřeného časem a užíváním.

Patinací zdobíme nejen naše dvířka, ale také náš doplňkový sortiment, do kterého patří listely, římsy nebo rampy. Původně doplňkové prvky se tak stávají organickou součástí celku a vedle konstrukční funkce plní i estetickou roli.

 

Poraďte se s odborníky

S výběrem a realizací vám pomohou naše autorizovaná studia, prodejci a architekti.

Mapa našich partnerů

Jste profesionál?

Podrobný přehled dvířek, nábytkových korpusů a dekorů najdete v naší odborné sekci.

Sekce pro odborníky

 

Přečtěte si více o dvířkách Trachea

TRADICE NEBO MODERNA?

30.4.2020 | skládaná dvířka

TRADICE NEBO MODERNA?

Kde nacházíme dvířka T.segment

Zobrazit článek

KOUPELNA: MALÝ PROSTOR VELKÉHO VÝZNAMU

30.4.2020 | koupelna

KOUPELNA: MALÝ PROSTOR VELKÉHO VÝZNAMU

Jaké materiály vybrat do koupelny

Zobrazit článek

KDYŽ SE ŘEKNE PATINA

28.4.2020 | fóliovaná dvířka

KDYŽ SE ŘEKNE PATINA

Čtyři druhy atraktivní povrchové úpravy

Zobrazit článek