FAQ - Otázky a odpovědi Trachea

Podívejte se do poradny Trachea na nejčastější dotazy našich zákazníků, anebo se zeptejte na to, co vás zajímá. Jsme tu pro vás.

Chtěl bych zařadit produkty Trachea do mé nabídky. Mohu počítat s vaší podporou?

Můžete a budeme rádi, když Vás ve Vašem podnikání budeme moct podpořit. První věc, kterou bychom Vám doporučili je kontaktování jednoho z našich obchodních zástupců, který připadá na Váš region. Podrobně Vám představí náš sortiment, poskytne propagační materiály a představí náš objednávkový systém. Těšíme se na spolupráci!

Jaké podmínky bych měl splnit k získání vaší podpory v oblasti propagačních materiálů, popř. stojanů?

Budete-li mít zájem o spolupráci, určitě se Vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc. Naši základní sadu propagačních materiálu od nás obdržíte zdarma. Ta obsahuje veškeré katalogy, aktuální vzorkovník dekorů fólií a akrylátů. Vzorníky řady Extra and Deluxe jsou zpoplatněné, jelikož se jedná o opravdu prémiové materiály, které obdržíte v námi navrhnuté designové krabičce. Otázku stojanů s Vámi vždy proberme individuálně.

Co udělat k získání slevy na vaše produkty?

Slevu můžete získat v celé naší distribuční síti. Výši slevy Vám následně určí Váš dodavatel, a to na základě Vašich odběrů.

Jak dlouhou záruku poskytujete na foliovaná dvířka, pokud dojde k odlepení fólie (delaminaci)?

V případě delaminace poskytujeme prodlouženou 7letou záruku. Na našich fóliovaných dvířkách si zakládáme a každý případ delaminace bereme velmi vážně. Jsme vždy rádi, když se k nám reklamovaná dvířka vrátí, jelikož chceme zjistit, v čem byl problém. Právě na základě těchto poznatků naše produkty neustále ladíme a vylepšujeme.

Vyžadují některé vaše materiály speciální údržbu k zachování kvality povrchu?

Každý materiál má svá specifika, a to i z hlediska náchylnosti k určitým chemikáliím. Podíváme-li se na složení dnešních čistících prostředků a poměru chemikálií v nich obsažených, je pro nás někdy těžké jednoznačně říct „tento čistící prostředek zcela v pořádku“. Proto se spoléháme na naše zkušenosti, které jsme se snažili shrnout v našich návodech na údržbu.

Je možné provádět změny ve frézování a řešit tak individuální požadavky zákazníků?

Ano, změny frézování provádět lze. Jediným omezením jsou výrobní možnosti našich strojů. V případě konkrétních dotazů neváhejte kontaktovat naše kolegy na příjmu zakázek, kteří Vám dotazy rádi zodpoví.

Jaký je termín dodání lakovaných dvířek?

Lakovaná dvířka vyžadují delší dobu výroby nežli náš ostatní sortiment. A proč tomu tak je? Lakovaná dvířka jsou na výrobu náročnější a pokud k Vám mají dorazit v co nejlepší možné kvalitě, vyžadují i pečlivou kontrolu a speciální balení. V případě matů je nutné počítat se 4 až 6 týdny. V případě lesků se doba dodání pohybuje mezi 6 až 8 týdny.

Najdu aktuální ceník produktů a služeb společnosti Trachea na internetových stránkách?

Jelikož naše produkty k vám dodáváme skrze naši distribuční síť, najdete naše aktuální ceníky u všech našich prodejců.

Slyšel jsem, že máte svůj vlastní objednávkový systém. Jak je náročné se s ním naučit pracovat?

Náš objednávkový systém jsme vyvinuli společně s truhláři, aby byl co nejjednodušší a aby Vám především ušetřil čas a tím i peníze. Na našich stránkách naleznete podrobný návod, kde objednávkový systém stáhnout a jak s ním začít pracovat. Pokud byste si i přes návod nebyl jistý, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Na Vaše dotazy Vám rádi odpovíme.

Nenašli jste odpověď?

Vaše jméno a příjmení *:
Musíte vyplnit vaše jméno
Váš e-mail *:
E-mail není vyplněn ve správném formátu
Text dotazu *:
Vyplňte váš dotaz
Zaklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů

(*) povinná pole