Společnost Trachea

Jsme společnost Trachea a vyrábíme kuchyňská a nábytková dvířka. Vašemu světu na míru.

25

let na trhu

1

jednička v České republice

10 000 000

vyrobených dvířek

100+

tvarů dvířek

 

Majitel společnosti Petr Bartošek

V roce 1995 jsme začali vyrábět kuchyňská dvířka. Naše vize byla od začátku jasná: nabídnout co nejkvalitnější zpracování a co nejširší výběr. Trpělivě jsme pracovali na každé inovaci, která představovala pro naše dvířka vývojový skok. Dnes už tyto milníky ani nedokážeme spočítat. Stejně důsledně jsme rozvíjeli dobré vztahy s našimi partnery, zákazníky i zaměstnanci.

V současnosti si u nás vyberete z 6 produktových řad nábytkových dvířek do jakéhokoli typu interiéru – od těch tradičních až po ta, která odpovídají nejmodernějším trendům. Naše konstrukční a designové možnosti vám pomohou splnit si dříve nepředstavitelná přání.

Stále hledáme nové cesty. Spolupracujeme s truhláři, architekty, designovými studii i vysokými školami. Sledujeme trendy a dále vylepšujeme jak naše dvířka, tak náš servis.

Naše dvířka si můžete prohlédnout v síti našich autorizovaných studií a prodejců , nebo v našem holešovském showroomu . Chcete se na něco zeptat? Ozvěte se, rádi vám pomůžeme.

 

Naše projekty

Naše projekty

Společně s vysokými školami realizujeme projekt s se zaměřením na zjištění UV stability a vypracování metodiky UV stability povrchů našich dvířek. Odhalujeme příčiny zjištěných jevů a pracujeme na metodice a úpravách výrobního procesu tak, aby k UV degradaci povrchů docházelo co nejméně. Projekt je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR, reg.č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_115/0012315.

 

Naše certifikáty

Náš poctivý přístup k práci se odráží i na sbírce oficiálních certifikátů, kterou si můžete prohlédnout níže. Tyto certifikáty opakovaně potvrzují jak naši způsobilost k výrobě různých typů nábytkářských produktů, tak naši snahu neustále vylepšovat celý proces výroby a péče o zákazníky. Potvrzení o správně nastaveném managementu kvality představuje certifikát ISO 9001:2015.

 

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka

JPG | 1,3 MB

Stáhnout

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka

PDF | 374 kB

Stáhnout

Nábytková deska s akrylovým opláštěním

Nábytková deska s akrylovým opláštěním

PDF | 369 kB

Stáhnout

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015

PNG | 106 kB

Stáhnout