Skládaná nábytková dvířka T.segment

Skládaná dvířka T.segment jsou na našem trhu unikátem. Posouvají možnosti designu nábytkových dvířek do nových oblastí a vytváří prostor pro kreativní řešení interiérů.

Skládaná dvířka jsou ideální pro ty, kteří chtějí vzhled masivního dvířka, ale zároveň je lákají odvážnější designové variace. Díky moderním materiálům a technologiím vám můžeme nabídnout dvířka spojující retro designvýbornými užitnými vlastnostmi. Dvířka T.segment mohou být zhotovena jako trojdílná nebo pětidílná. Značnou variabilitu poskytuje dvířkům T.segment i škála použitých materiálů (LTD, hrany, sklo). Široké designové možnosti předurčují skládaná dvířka k využití v různých typech interiérů včetně koupelen nebo rustikálních kuchyní.

 

Kuchyň ze skládaných dvířek

Dřevodekory

Lamino použité pro výrobu skládaných dvířek je podobně jako fólie v dnešní době velmi realistickou napodobeninou. Krom toho se jedná o odolný materiál, který díky dřevodekoru skryje i lecjaký škrábanec.

Naše skládaná dvířka se mohou pochlubit také přitažlivým fenoménem v podobě „ztracené spáry”, tedy neznatelného přechodu mezi deskou a hranou. Tohoto efektu docilujeme díky dokonale zvládnutému procesu lepení ABS hrany pomocí technologie PUR.

 

Skládaná dvířka – detail

UNI barvy

Vybírat můžete z palety pečlivě vybraných odstínů. Segmentová dvířka jsou standardně opatřena hranou shodnou s dekorem dvířka. Proč ale nedopřát tmavým dvířkům světlou hranu nebo neorámovat dřevodekor unibarvou? Kontrastní hrany otevírají nový prostor pro design.

Galerie s výrobky T.segment

Kompletní přehled tvarů a dekorů  

Poraďte se s odborníky

S výběrem a realizací vám pomohou naše autorizovaná studia, prodejci a architekti.

Mapa našich partnerů

Jste profesionál?

Podrobný přehled dvířek, nábytkových korpusů a dekorů najdete v naší odborné sekci.

Sekce pro odborníky

 

Přečtěte si více o skládaných dvířkách

Navštivte náš blog

TRADICE NEBO MODERNA?

30.4.2020 | skládaná dvířka

TRADICE NEBO MODERNA?

Kde nacházíme dvířka T.segment

Zobrazit článek

OBÝVÁM, OBÝVÁŠ, OBÝVÁME

30.4.2020 | obyvák

OBÝVÁM, OBÝVÁŠ, OBÝVÁME

Funkce, význam a možnosti obývacího pokoje

Zobrazit článek

DVÍŘKA JAKO SKLÁDAČKA

29.4.2020 | skládaná dvířka

DVÍŘKA JAKO SKLÁDAČKA

Navrhněte si dvířka T.segment podle svého gusta

Zobrazit článek