DVÍŘKA JAKO SKLÁDAČKA

29.4.2020 | skládaná dvířka

Při vývoji skládaných dvířek T.segment jsme se inspirovali klasickými rámovými dvířky z masivu. Líbil se nám jejich vzhled a chtěli jsme jej skloubit se současnými výrobními možnostmi. Výsledkem je variabilní výrobek, jehož provedení zcela závisí na vkusu a přání zákazníka.

 

Při vývoji skládaných dvířek T.segment jsme se inspirovali klasickými rámovými dvířky z masivu.

 

Starý design, nové provedení

Retro se houpe na vlnách nostalgie. Doba ale pokročila, takže můžeme spojit prověřený design s moderními materiály a techologiemi. Díky nim nejsou naše skládaná dvířka „starý výrobek z nových materiálů“, ale moderní výrobek s lehkým retro nádechem. A také zajímavou cenou!

Starý design, nové provedeníStarý design, nové provedení

Kombinační možnosti

Nabídka dekorů laminované dřevotřísky (LTD) zahrnuje přes třicet položek. A tyto dekory lze kombinovat. Tmavý rám a světlá výplň, dřevina a barva, barva a sklo… Dalším efektem je plasticita, kontrast silnějšího rámu se slabší výplní a také možnost použití kontrastních hran. Dvířka jsou standardně opatřena barevně shodnou hranou. Proč jim ale nedopřát výrazný kontrastní obvod? Možnosti provedení tohoto originálního výrobku jsou velmi pestré.

Kombinační možnostiKombinační možnosti

Konstrukční zajímavosti

Výplň pětidílných dvířek může být zhotovena z desetimilimetrové LTD, což je poměrně obtížně sehnatelný materiál. A podobné je to se sklem: naše standardní nabídka skel v programu T.cristal rozhodně není tuctová.

Konstrukční zajímavosti

 
 
 
 
 

Exkluzivně u TracheaOriginální design

Související

TRADICE NEBO MODERNA?

30.4.2020 | skládaná dvířka

TRADICE NEBO MODERNA?

Kde nacházíme dvířka T.segment

Zobrazit článek

OBÝVÁM, OBÝVÁŠ, OBÝVÁME

30.4.2020 | obyvák

OBÝVÁM, OBÝVÁŠ, OBÝVÁME

Funkce, význam a možnosti obývacího pokoje

Zobrazit článek