TRADICE NEBO MODERNA?

30.4.2020 | skládaná dvířka | obyvák | předsíň | moderní kuchyně | provence

Při pohledu na skládaná dvířka cítíme cosi známého. Může za to klasické tvarosloví a autentický pocit dřeva, jeho struktury a barevnosti. Zdá se, že rustikální vzhled a pocit lehké nostalgie by je měly předurčovat především na chaty a chalupy. Ale je to jinak! Bývají tam k vidění, ale není to jejich hlavní doména. Tou jsou – nečekaně – soudobé interiéry. Ačkoli působí tradičně, jde vlastně o moderní výrobek, ze kterého ale vyzařuje uvolněná domácká atmosféra. Tato přidaná hodnota, kvalita zpracování a pestrá volba provedení vysvětlují, proč se z dvířek T.segment stal tak oblíbený výrobek.

 
 

Skládaná dvířka v kuchyni světlé Úctu k tradici a péči o atmosféru lze doslova cítit. Starý porcelán, historizující svítidla a skládaná dvířka. Nostalgická harmonie…

 
 

Skládaná dvířka v koupelně Praktická kuchyně s mírným retro nádechem – nejtypičtější příklad použití dvířek T.segment v moderních interiérech.

 
 

Skládaná dvířka v obývacím pokoji Účelné pojetí, minimalistický design. Záměrně strohý prostor oživují skládaná dvířka v teplých tónech přírodního dřeva.

 
 

Skládaná dvířka v kuchyni tmavé S pomocí správné volby dekoru (a vhodných doplňků) lze ze skládaných dvířek vytvořit naprosto moderní interiér…

 
 

Skládaná dvířka v obývacím pokoji Střídmě použitá skládaná dvířka doplněná moderními úchytkami bez problémů zapadnou i do obývacího pokoje.

 

Skládaná dvířka T.segment jsou důkazem, že dobře uchopená (a zpracovaná) tradice dokáže být naprosto moderní.

Související

OBÝVÁM, OBÝVÁŠ, OBÝVÁME

30.4.2020 | obyvák

OBÝVÁM, OBÝVÁŠ, OBÝVÁME

Funkce, význam a možnosti obývacího pokoje

Zobrazit článek

DVÍŘKA JAKO SKLÁDAČKA

29.4.2020 | skládaná dvířka

DVÍŘKA JAKO SKLÁDAČKA

Navrhněte si dvířka T.segment podle svého gusta

Zobrazit článek