Prodejní síť Trachea

Přes 100 prodejních míst v České republice i na Slovensku.

Výrobky značky Trachea najdete na stovkách míst v České republice i na Slovensku. Naše síť je tvořena třemi typy obchodního zastoupení.

 

Autorizovaná studia

Rozsáhlá síť autorizovaných studií je tu pro váš komfort. Chcete se seznámit s kuchyňskými a nábytkovými dvířky Trachea přímo, prohlédnout si je a navzájem porovnat různé materiály? Nemusíte jezdit daleko, autorizované studio najdete přímo ve vašem regionu. V každém studiu najdete profesionály, kteří vám nejen poradí, ale také zajistí kompletní realizaci podle vašich představ a požadavků.

Seznam autorizovaných studií

 

Autorizovaní architekti a designéři

Spolupracuje s námi řada architektů a designerů, kteří zajistí komplexní řešení vašich interiérů. Spolehněte se na jejich hluboké profesní zázemí, zkušenosti a kreativní přístup. Pomohou vám zakomponovat dvířka Trachea do vašeho interiéru naprosto dokonale.

Seznam autorizovaných architektů a designérů

 

Autorizovaní prodejci

Naše autorizované odběratele najdete v celé České republice. Jistě je některý z nich i poblíž vašeho města. Inspirujte se v prodejní síti Trachea nábytkem do vašeho interiéru a pozvedněte jej na novou úroveň. Nechte design a moderní technologie pracovat ve váš prospěch.

Seznam autorizovaných prodejců