Nábytková dvířka Extra & Deluxe

Prémiová řada Extra & Deluxe zahrnuje designové výrobky určené pro ty nejnáročnější. Pokud hledáte luxusní dvířka, která jsou zároveň výjimečně odolná, sáhněte po řadě Extra & Deluxe.

Dvířka řad Vetrixx a Softixx jsou vyrobena ze špičkových materiálů zpracovaných moderními nanotechnologiemi. Dvířka Vetrixx nabízí téměř dokonalou imitaci skla, která odolá všem nástrahám každodenního provozu. Dvířka řady Softixx naopak ocení všichni, kdo touží po dokonale hlubokém matu se sametově hebkým povrchem.

Díky svému špičkovému zpracování, výjimečné odolnosti a nadčasovému designu se dvířka Extra & Deluxe budou vyjímat nejen v kuchyních či moderních obývacích pokojích, ale v celém vašem interiéru.

 

Softixx – matKuchyň v Softixx – mat

Dekory pro Softixx – mat

S dvířky Softixx do vašeho interiéru vstoupí klidná elegance. Jejich hluboký mat je působivý jak vizuálně, tak na dotek. Velkou výhodou je také skutečnost, že díky svým unikátním vlastnostem odolává veškerým otiskům prstů.

Matný povrch Softixx také snese i poměrně nešetrné zacházení. V případě běžných škrábanců vyřešíte opravu pomocí nanohoubičky za pár sekund. Odstranění černé lihovky trvá jen o něco málo déle. I výraznější rýhy jsou opravitelné do původního stavu sametového Softixxu.

Koupelna ve Vetrixx – lesk

Dekory pro Vetrixx – lesk

Dvířka linie Vetrixx působí, jako by jejich povrch byl vyroben ze skla a mnohdy je od něj k nerozeznání. U Vetrixxu však nehrozí, že se povrchová vrstva rozbije. Dvířka tedy bezpečně zvládnou případné nájezdy dětí i domácích mazlíčků.

Jedná se o vysokopevnostní akrylát smíšený se skleněným prachem na nosné MDF desce. Pokud toužíte po skleněných dvířkách, ale nechcete riskovat jakoukoli újmu, dvířka řady Vetrixx jsou designovým řešením, které hledáte.

 

Galerie s výrobky Extra & Deluxe

Kompletní přehled tvarů a dekorů  

 

Poraďte se s odborníky

S výběrem a realizací vám pomohou naše autorizovaná studia, prodejci a architekti.

Mapa našich partnerů

Jste profesionál?

Podrobný přehled dvířek, nábytkových korpusů a dekorů najdete v naší odborné sekci.

Sekce pro odborníky

 

Přečtěte si více o sérii Extra & Deluxe

Navštivte náš blog

SOFTIXX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

30.4.2020 | extra a deluxe

SOFTIXX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

Přednosti výrobků prémiové řady výrobků X&X

Zobrazit článek

VETRIXX: ORGANICKÉ SKLO

30.4.2020 | extra a deluxe

VETRIXX: ORGANICKÉ SKLO

Přednosti výrobků prémiové řady výrobků X&X

Zobrazit článek