Kuchyňská dvířka Trachea

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Vyberte si u nás dvířka, která podtrhnou váš životní styl a jejichž design bude v každodenním provozu vítaným společníkem.

rustikální kuchyně moderní kuchyně designové kuchyně provence

 

Království kuchyňských dvířek

Království kuchyňských dvířek

Právě jste vstoupili do prostoru, ve kterém se odráží 25 let každodenní práce na vývoji těch nejlepších dvířek pro jakýkoli typ kuchyně. Troufáme si říci, že naše kuchyňská dvířka splní každý váš požadavek, ať kladete důraz na design, či funkčnost.

Nezáleží na tom, jestli vás víc oslovuje vzdušnost moderních kuchyní, nebo tradiční rustikální design. Jestli se cítíte lépe v útulnu kuchyní Provence, či v okázalejších prostorech designových kuchyní. Pro každý typ kuchyně u nás najdete pestrou paletu špičkových řešení. Díky tomu, že se detailně soustředíme na výrobu jednoho komponentu, dosahujeme mimořádné konstrukční i designové úrovně.

Dvířka do vaší kuchyně Extra & Deluxe

Dvířka do vaší kuchyně

Dokonalý lesk, hluboký mat, masivní dřevo i všemocný digitální potisk. Luxusní imitace skla i věrné simulace betonu nebo kresby dřeva. To vše si teď můžete prohlédnout v přehledně uspořádané nabídce, kterou můžete procházet podle typu kuchyně, či typu konstrukce kuchyňských dvířek.

Náročné zákazníky na první pohled zaujme luxusní řada dvířek Extra & Deluxe s dokonalou imitací skla a sametovým matem. Perfektně hladký povrch nabízejí i naše lakovaná dvířka s více než 200 odstíny. Naopak syrový nádech interiéru propůjčí naše dvířka z masivu. Extrémní barevnou stálost a odolnost oceníte u akrylátových dvířek a téměř nekonečné možnosti dekorů pak nabízejí fóliovaná dvířka, jejichž výrobě se věnujeme již od založení naší firmy.

 

Z jakých dvířek můžete vybírat?

 

Dekory dvířek Trachea

 

Poraďte se s odborníky

S výběrem a realizací vám pomohou naše autorizovaná studia, prodejci a architekti.

Mapa našich partnerů

Jste profesionál?

Podrobný přehled dvířek, nábytkových korpusů a dekorů najdete v naší odborné sekci.

Sekce pro odborníky

 

Přečtěte si více o dvířkách pro kuchyň

Navštivte náš blog

FÓLIE V PROVEDENÍ SUPERMAT

28.4.2020 | fóliovaná dvířka

FÓLIE V PROVEDENÍ SUPERMAT

Dekory na zakázku a výhradně u nás

Zobrazit článek