Dvířka do rustikálních kuchyní

Masivní dvířka, skládaná dvířka, patina i výhodná fóliovaná dvířka. Je mnoho způsobů, jak vpustit vlídné kouzlo domova i do vaší rustikální kuchyně.

Každý z nás na rustikální kuchyni obdivuje něco trochu jiného. Někoho oslovuje klasické venkovské ladění, jiný si vychutnává spíše luxusní rustikální detaily. Jednotícím prvkem všech rustikálních kuchyní je však vždy atmosféra domácí pohody. Naše dvířka vám ji pomohou vpustit i k vám domů.

Domácí pohoda s moderním puncem

Domácí pohoda s moderním puncem

Domáckost neznamená zastaralost. Naše technické postupy nám umožňují zachytit kouzlo domova a propojit je s náročnými požadavky moderních uživatelů. Kouzlo domova, které prostor rustikálně kuchyně vyzařuje, podtrhnou důležité aspekty, jako je odolnost a designová stálost našich kuchyňských dvířek.

Možností, jak si s designem rustikální kuchyně poradit, je dlouhá řada – od masivních materiálů až po výhodné řešení ve formě oblíbených fóliovaných dvířek. Útulnost s francouzskou elegancí se pak dále potkávají v našem řešení dvířek pro kuchyně typu Provence.

Mnoho tváří rustikálního designu

Mnoho tváří rustikálního designu

První materiál, který vás nejspíš při myšlence na rustikální interiér napadne, je dřevo. Pokud vás oslovuje autentický přírodní materiál, sáhněte po našich masivních dvířkách. Kromě tradičního designu na nich oceníte i špičkové zpracování. Vybírat můžete ze smrkové a dubové varianty.

V případě, že máte ke dřevu blízko, ale lákají vás možnosti moderních materiálů, zkuste naše skládaná kuchyňská dvířka. Dřevo napodobí extrémně realisticky a jsou konstrukčně velmi variabilní.

Nesmíme zapomenout ani na dokonalou imitaci dřeva, kterou umí nabídnout naše fóliovaná dvířka. V kombinaci s ruční patinací vybraných dekorů pak z každého dvířka vzniká designový unikát, který ocení milovníci retro stylu.

 

Poraďte se s odborníky

S výběrem a realizací vám pomohou naše autorizovaná studia, prodejci a architekti.

Mapa našich partnerů

Jste profesionál?

Podrobný přehled dvířek, nábytkových korpusů a dekorů najdete v naší odborné sekci.

Sekce pro odborníky

 

Přečtěte si více o dvířkách Trachea

KONSTRUKČNÍ FINESY DŘEVĚNÝCH DVÍŘEK

30.4.2020 | masivní dvířka

KONSTRUKČNÍ FINESY DŘEVĚNÝCH DVÍŘEK

T.wood technickým pohledem

Zobrazit článek

WOOD IS GOOD!

29.4.2020 | masivní dvířka

WOOD IS GOOD!

Příroda na dosah ruky

Zobrazit článek

KDYŽ SE ŘEKNE PATINA

28.4.2020 | fóliovaná dvířka

KDYŽ SE ŘEKNE PATINA

Čtyři druhy atraktivní povrchové úpravy

Zobrazit článek