Dvířka do designových kuchyní

Koncept designových kuchyní opouští jistotu tradičních či moderních kuchyní. Odráží se k novým horizontům, kde hraje hlavní roli originalita, nápaditost a luxusní design. Naše dvířka vás k těmto obzorům spolehlivě donesou.

Dvířka do první designové linie

Dvířka do první designové linie

V první linii dvířek vhodných do designových prostorů stojí naše luxusní řada Extra & Deluxe. Dvířka v této řadě jsou zpracována pomocí moderních nanotechnologií a disponují superschopnostmi v podobě dokonalého designu a neuvěřitelné odolnosti. Zajímavých vizuálních efektů dosáhnete kombinací vysoce lesklých povrchů se stále modernějšími sametovými odstíny našich akrylátových dvířek. Ta také disponují mimořádně pevnou konstrukcí a stálostí všech odstínů. Jsou odolná vůči UV záření.

Luxusní lak i autentická fólie

Luxusní lak i autentická fólie

V designových kuchyních se uplatní i hladký povrch našich lakovaných dvířek. Ani z hlediska odolnosti si v ničem nezadají s dvířky řady Extra & Deluxe. Dvířka T.lacq opatřená nanolakem opravíte podobně snadno a rychle jako dvířka FENIX. Pro svou odolnost najdou uplatnění i v interiérech s náročným provozem, jako je třeba koupelna.

Široká nabídka dekorů otevírá cestu do designových kuchyní i našim fóliovaným dvířkům. Od tradičních barevných odstínů přes věrné imitace betonu, dřeva či kamene – to vše je vaší fantazii k dispozici. Díky špičkové kvalitě fólií a dokonalému řemeslnému zpracování se ve své designové kuchyni můžete z našich fóliovaných dvířek těšit opravdu dlouho.

 

Poraďte se s odborníky

S výběrem a realizací vám pomohou naše autorizovaná studia, prodejci a architekti.

Mapa našich partnerů

Jste profesionál?

Podrobný přehled dvířek, nábytkových korpusů a dekorů najdete v naší odborné sekci.

Sekce pro odborníky

 

Přečtěte si více o dvířkách Trachea

FENIX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

30.4.2020 | extra a deluxe

FENIX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

Přednosti výrobků prémiové řady výrobků X&X

Zobrazit článek

GLAKS: ORGANICKÉ SKLO

30.4.2020 | extra a deluxe

GLAKS: ORGANICKÉ SKLO

Přednosti výrobků prémiové řady výrobků X&X

Zobrazit článek