Nábytková dvířka do předsíně

Je-li kuchyně srdcem domácnosti, je předsíň její vizitkou. Vtiskněte kvalitu a osobitost vstupní bráně do vašeho světa. Oceníte to při každém příchodu domů.

Nadílka inspirace do předsíně

Nadílka inspirace do předsíně

Předsíňové skříně, panely, botníky i celé předsíňové stěny – to vše můžete pomocí našich dekorů vyladit se zbytkem interiéru přesně podle vašich představ. Splníme i ty nejnáročnější požadavky na design, funkčnost i odolnost.

Vsaďte na jistotu našich fóliovaných dvířek a oblékněte svou předsíň do hávu dokonalé imitace dřeva, betonu nebo kteréhokoli z dalších 80 dekorů. Vybrané dekory můžeme upravit ruční patinací, která každému dvířku vtiskne punc jedinečného originálu. Vysoké nároky na dokonale lesklý i hluboce matný povrch splní naše akrylátové dekory. Ty jsou navíc díky své odolnosti vůči UV záření extrémně barevně stálé.

Odolný design pro náročné

Odolný design pro náročné

Fajnšmekři se dost možná vydají cestou dvířek z masivního dřeva, která vdechnou každé vstupní hale atmosféru poctivého přírodního materiálu. Kouzelně hladký povrch a možnost dokonalého zasazení do interiéru oceníte u našich lakovaných dvířek. Dekory vybavené supermatným nanolakem navíc opravíte sami v řádu sekund. Tato vlastnost přijde vhod zejména v náročnějším každodenním provozu.

Obdobně odolná jsou naše dvířka z prémiové řady Extra & Deluxe. Představte si povrch, který evokuje sklo s veškerým jeho kouzlem, ale který však prakticky nelze rozbít. Takový je povrch našich dvířek GLAKS. Dokonale sametový povrch dvířek FENIX zase bezpečně odolá otiskům prstů a běžné rýhy zacelíte sami pomocí nanohoubičky. Spojením pokrokového designu a moderních nanotechnologií vznikají luxusní interiérové prvky, které jsou zároveň mimořádně odolné.

 

Poraďte se s odborníky

S výběrem a realizací vám pomohou naše autorizovaná studia, prodejci a architekti.

Mapa našich partnerů

Jste profesionál?

Podrobný přehled dvířek, nábytkových korpusů a dekorů najdete v naší odborné sekci.

Sekce pro odborníky

 

Přečtěte si více o dvířkách pro předsíň

Navštivte náš blog

TRADICE NEBO MODERNA?

30.4.2020 | skládaná dvířka

TRADICE NEBO MODERNA?

Kde nacházíme dvířka T.segment

Zobrazit článek

CO ČEKÁ PŘED SÍNÍ? PŘECI PŘEDSÍŇ!

30.4.2020 | předsíň

CO ČEKÁ PŘED SÍNÍ? PŘECI PŘEDSÍŇ!

Inspirace pro haly, chodby a předsíně

Zobrazit článek

FENIX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

30.4.2020 | extra a deluxe

FENIX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

Přednosti výrobků prémiové řady výrobků X&X

Zobrazit článek