CO ČEKÁ PŘED SÍNÍ? PŘECI PŘEDSÍŇ!

30.4.2020 | předsíň | lakovaná dvířka

Chodby a předsíně už dávno nejsou nezajímavými tmavými místnostmi, ve kterých se snažíme pobývat co nejméně, maximálně než se přezujeme. V moderních domech můžeme často spíše než o předsíni mluvit o vstupní hale. Ale ať už se vaší chodbičkou sotva protáhnete, nebo jste zvyklí prohánět se po hale na in-linech, třeba nepohrdnete informacemi, jaké materiály a provedení se do tohoto prostoru hodí.
 
 

Taková je předsíň, jejímž základem jsou fóliovaná dvířka T.classic v dekoru sněžného ořechu.

Ani malá – ani velká, ani světlá – ani tmavá, ani tradiční – ani hypermoderní, nýbrž vyvážená. Taková je předsíň, jejímž základem jsou fóliovaná dvířka T.classic v dekoru sněžného ořechu. Co z ní ale dělá nadčasovou lahůdku je kombinace s barevným odstínem Cappuccino lesk v materiálu T.acrylic. A povšimněte si, jak tato povedená kombinace pokračuje z předsíně do koupelny…
 
 

Jde o neobvyklou kombinaci. „Obyčejná“ laminovaná dvířka T.basic Dub bardolino přírodní se zde potkávají s prémiovým organickým sklem VETRIXX ze série X&X.

Spojení dekoru dřeviny a matného bílého povrchu je elegantní a vytváří přirozený kontrast, který dává vyniknout oběma materiálů. Jde o neobvyklou kombinaci. „Obyčejná“ laminovaná dvířka T.basic (Dub bardolino přírodní) se zde potkávají s prémiovým organickým sklem VETRIXX ze série X&X. Důkaz, že i věci zdánlivě nesourodé mohou působit v harmonii.
 
 

Hluboce matný nanolaminát SOXTIXX je jedním z našich TOP materiálů.

Hluboce matný nanolaminát SOXTIXX je jedním z našich TOP materiálů. V této hale hraje hlavní roli a propůjčuje prostoru pocit čistoty a střízlivé elegance. Zásuvky T.classic ve fólii přírodního dubu jsou jednoduchým, ale účinným kontrapunktem, který tyto pocity umocňuje. A mimochodem: hala je exponovaným místem, takže použití materiálu, na kterém lze opravit škrábance, je zde na místě.

V naší nabídce můžete vybírat z deseti produktových řad dvířek, stovek různých dekorů a odstínů a vytvářet z nich nespočet kombinací. Předsíň či chodba jsou ideální místností, kde můžete začít testovat svoji kreativitu.

Související

TRADICE NEBO MODERNA?

30.4.2020 | skládaná dvířka

TRADICE NEBO MODERNA?

Kde nacházíme dvířka T.segment

Zobrazit článek

FENIX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

30.4.2020 | extra a deluxe

FENIX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

Přednosti výrobků prémiové řady výrobků X&X

Zobrazit článek