TRACHEA ZA KAŽDÝM ROHEM

17.2.2021

Jak funguje naše obchodní síť

Často slýcháme otázku, kde je možné pořídit naše kuchyně. Bohužel: kuchyně nevyrábíme. Více než čtvrt století se věnujeme jediné komoditě – nábytkovým dvířkům. Stali jsme se jejich největšími výrobci v Čechách a na Slovensku a jsme hrdí na to, že se značkou Trachea je spojen i punc nejvyšší kvality.
Ačkoli kuchyně opravdu nevyrábíme, neznamená to, že vás nemůžeme nasměrovat tam, kde to dělají a umějí. Pokud hledáte cestu ke kuchyni s našimi dvířky, rádi vám k ní pomůžeme.

Pozice výrobce

Nevyrábíme na sklad. Nenabízíme pět, deset či patnáct typů dvířek. A neúčtujeme přirážky za „atypické rozměry“. Jsme tradiční zakázkový výrobce. Každý kus opouštějící naši továrnu míří ke konkrétnímu zákazníkovi, který si jej objednal. A právě u našich partnerů máte možnost potkat se s dvířky Trachea. Své odběratele vnímáme jako partnery. Náš vztah není jen obchodní. Řadu věcí s nimi diskutujeme, konzultujeme, nasloucháme připomínkám a snažíme se na ně reagovat. Díky tomu patří naše dvířka k nejlepším na trhu.

Naši partneři

Zákazníky můžeme rozdělit do dvou skupin. Buď jsou to výrobci nábytku – truhláři, stolaři, nábytková studia – kteří od nás odebírají dvířka přímo, nebo specializovaní prodejci nábytkových komponentů, kteří přijímají objednávky od vlastních zákazníků, hromadně je zpracovávají a hotová dvířka sami distribuují. Pro zájemce o novou kuchyni (ale také třeba koupelnu, ložnici, dětský nebo obývací pokoj) bude zajímavá především první skupina.

Prodejní síť

Partnerská síť čítá více než 250 obchodních míst v ČR a SR, která se liší zaměřením a povahou služeb, což vyplývá ze struktury sítě.

Autorizovaná studia

Kuchyňská či nábytková studia vám pomohou převést vaše představy do projektu či vizualizace, vypracují rozpočet a zajistí jak výrobu, tak montáž kuchyně.
K tomu připočtěte fakt, že se této činnosti pravděpodobně věnují už nějaký čas, takže vám budou umět poradit s prostorovým uspořádáním a ergonomií, stejně jako s designem či výběrem spotřebičů nebo praktických doplňků. Jen v České republice jich najdete více než stovku a další na Slovensku. Pokud reálně uvažujete o nové kuchyni, doporučujeme vám přečíst si články „Typová nebo na míru?“ a „Jak na ni?“ věnované této problematice a potom zamířit do nejbližšího autorizovaného studia Trachea.

TRACHEA ZA KAŽDÝM ROHEM

Autorizovaní architekti

Spolupracující architekti vám navrhnou kuchyni nebo celý byt, a to do posledního detailu. Vypracují prostorová řešení, pohrají si s designem, pomohou s výběrem materiálů… Zpravidla spolupracují s prověřenými výrobci nábytku, s nimiž vás mohou kontaktovat a v případě rozsáhlejší či složitější zakázky také převzít odborný dohled nad realizací.

TRACHEA ZA KAŽDÝM ROHEM

Autorizovaní prodejci

Mezi autorizované prodejce patří jak konkrétní truhláři, u nichž si můžete zadat výrobu, tak prodejci nábytkářských materiálů a polotovarů. U nich najdete naše vzorkové stojany s dvířky, katalogy, vzorníky a další materiály. Díky škále svých odběratelů vám tito prodejci mohou doporučit výrobce nábytku, kteří znají a používají naše dvířka.

TRACHEA ZA KAŽDÝM ROHEM

Pracujeme na tom, abychom vám v budoucnu mohli představit další kategorii našich partnerů, a to autorizované výrobce, tedy truhláře zabývající se výrobou kuchyní.
Aktuální seznam autorizovaných partnerů zpracovaný formou interaktivní mapy najdete v sekci Prodejní síť

Dvířka a korpusy

Řekli jsme, že vyrábíme nábytková dvířka. Za 25 let jsme jich prodali okolo 20.000.000 kusů, takže – čistě statisticky – každý občan této země by mohl držet jedno pod každou paží. Kromě dvířek ovšem už pár let vyrábíme také nábytkové korpusy, lidově řečeno skříňky. Spodní, horní, vysoké, rohové… [Více o nich najdete ZDE.]
Naši partneři mohou objednat korpusy i dvířka společně, a to včetně hotových otvorů pro kování a police. Tento produkt nazýváme T.komplet. K jeho výhodám patří eliminace chyb při následném vrtání, zrychlení výrobního procesu a garantovaná kvalita daná materiálovým složením a přesným továrním zpracováním.

Vyberte si studio či architekta z naší obchodní sítě a domluvte si informativní schůzku. Seznámíte se s našimi výrobky „in natura“, což je první a důležitý krok k nové kuchyni, protože je pravda, že gram zkušenosti má větší váhu než tuna teorie…

Související

TRACHEA V RESTAURACI

8.3.2024 | realizace

TRACHEA V RESTAURACI

Příběh netradiční zakázky…

Zobrazit článek

PĚKNĚ STŘIŽENÝ INTERIÉR

30.1.2024 | realizace

PĚKNĚ STŘIŽENÝ INTERIÉR

Nápaditá rekonstrukce kadeřnictví…

Zobrazit článek

OBLÁ JE DOBRÁ!

5.12.2023 | novinky

OBLÁ JE DOBRÁ!

Zaoblení hran kovových úchytek…

Zobrazit článek