DVÍŘKA S HOLOGRAMEM

15.4.2021 | kuchyně | ložnice | dětský pokoj | obyvák

Když jsme v roce 1995 spouštěli výrobu prvních dvířek, byla Trachea spíše partou nadšenců, než klasickou firmou. Nadšenců, kteří chtěli zkusit něco nového… a uspět. Povedlo se to a je sympatické, že řada tváří z původního obsazení zůstala značce věrná dodnes.

U počátků naší firmy stála jasná vize vyrábět dvířka nejvyšší možné kvality a tou se prosadit. Volba proto padla na číslicově řízené obráběcí stroje a technologii vakuového lisování.

 

Byla to právě kvalita, která mladou značku odlišovala od „garážové konkurence“ a díky ní jsme získávali větší a větší objemy zakázek a také renomé seriózního výrobce.
Pochopitelně jsme se museli hodně učit, protože – jako každý obor – má i výroba dvířek své zákonitosti, taje a fígle, na které jsme postupně přicházeli a osvojovali si je. Je to totiž právě know-how, které umí povýšit dobré výrobky na špičkové.

 

DVÍŘKA S HOLOGRAMEM

 

Úspěch…

Devadesátá léta a počátek nového tisíciletí představovaly období dynamického růstu. Pořizovali jsme nová výrobní zařízení, zdokonalovali výrobní procesy a tak dlouho bojovali s potřebou stále větších výrobních prostor, až jsme zakoupili rozlehlý výrobní areál a pustili se do jeho postupných úprav.
Značka Trachea se postupně stávala nejen měřítkem kvality, ale také tahounem rozvoje celého oboru. Navštěvovali jsme veletrhy a výstavy, hledali inspiraci a nové možnosti a neustále jednali s partnery a dodavateli, abychom zákazníkům dokázali nabídnout vždy něco nového.

… a jeho stinné stránky

Po čase jsme zjistili, že nás část konkurence začíná napodobovat, aniž by se sama věnovala nákladnému průzkumu trhu a strategiím rozvoje, ba dokonce, že někteří prodejci nabízejí cizí výrobky pod naší značkou.
Když se začaly množit reklamace zboží, u něhož jsme po kontrole zjišťovali, že nepochází z naší výroby, uvědomili jsme si, že je to sice jistý doklad úspěchu, ale že je potřeba tomuto jednání zamezit.

 

DVÍŘKA S HOLOGRAMEM

 

Dvířka s hologramem

Asi před deseti lety jsme pořídili potřebné vybavení a začali signovat naše výrobky hologramem. Z označení původu se časem stal i jakýsi punc kvality.
Od té doby označuje stříbrná holografická pečeť s typickým „větrníkem“ všechna dvířka či korpusy opouštějící naši továrnu, aby si byl každý zákazník jistý tím, co dostává.

 

Pokud chcete, abyste za své peníze získali výrobky nejvyšší kvality s funkcemi a garancemi, které právem očekáváte, žádejte u svého truhláře dvířka s hologramem Trachea.

 

Příběh „dvířek s hologramem“ je jen malou částí naší historie. Událo a změnilo se toho opravdu hodně. Co ale zůstává stále stejné, je trvalá orientace na nejlepší možnou kvalitu a chuť hledat nové a nové cesty, jak jí dosahovat…
Pracujeme na článku, v němž se zajímavým okamžikům z historie budeme věnovat obšírněji, abychom vám přiblížili nejen naše výrobky, ale také vývoj značky, která nedávno oslavila dvacet pět let od založení…

Související

3 x AKRYLÁT!

27.11.2023 | kuchyně

3 x AKRYLÁT!

Inspirativní kuchyně T.acrylic…

Zobrazit článek

SVĚTOVÉ TRENDY U NÁS DOMA

27.9.2023 | kuchyně

SVĚTOVÉ TRENDY U NÁS DOMA

Další povedená kuchyně…

Zobrazit článek

12 TIPŮ PRO UDRŽITELNOU KUCHYNI

19.6.2023 | kuchyně

12 TIPŮ PRO UDRŽITELNOU KUCHYNI

Zajímavé rady z Schöner Wohnen...

Zobrazit článek