NOVINKY 22: DEKORY FÓLIÍ T.CLASSIC (2)

12.7.2022 | fóliovaná dvířka | novinky

Právě jsme rozšířili kolekci fóliovaných dvířek T. classic o 18 nových dekorů!

Po dvou „hubených“ covidových letech můžeme opět představit pořádnou porci nových dekorů a těší nás to. Přinášíme šest fólií s tradičně oblíbenými (a fakt zajímavými) motivy dubového dřeva a dva reprezentanty nové skupiny fólií nazvané „Naturalis“.

Kromě nich – pochopitelně – také unibarvy, dokonce hned deset. Ty ale najdete v samostatném příspěvku.

 

NOVINKY 22: DEKORY FÓLIÍ T.CLASSIC 2

 

Co říkáte na kombinaci světlé vanilky s mramorem? To není často k vidění. A podívejte se i na další prázdninové novinky…

 

Skupina Naturalis

Máme v nabídce pár dekorů, které jsou inspirovány přírodními strukturami a barevností. Například betony nebo fólie texstone. Když jsme rozhodli o zařazení dvou dekorů s motivem kamene, vznikla originální skupina, kterou nejlépe charakterizuje její název.

 

6–20 mramor světlý 6–20 mramor světlý

Šedobéžový dekor mramoru protkaný bílými žilkami je tak věrný, že si na něj musíte sáhnout, abyste poznali, že nejde o kámen. Jeho místo je tam, kde chceme do interiéru vnést dojem přirozené přírodní krásy.

6–95 břidlice černá 6–95 břidlice černá

Skupina fólií „Naturalis“ věrně napodobuje přírodní materiály. Dekor břidlice to dokládá: na tmavém podkladu jakoby se opravdu leskly plošky slídy a dojem je dokonalý i na dotek.

 

Dekory dřevin

Máme v nabídce deset různých dekorů s motivem dubového dřeva. Proto se možná podivíte nad tím, proč k této nabídce přidáváme další. A hned šest! Prohlédněte si je a pochopíte…

 

219 dub wotan 219 dub wotan

Dub wotan je dynamický, střídají se v něm světlejší a tmavší pasáže, kresba dřeva je realistická a výrazná, povrchová struktura jemná. Milovníci typické dřevinné kresby mohou jásat, wotan je dub, jak má být.

225 dub šedý ribbeck 225 dub šedý ribbeck

Šedý „bratříček“ tradičního dubu ribbeck má identickou plastickou strukturu dokonale znázorňující léta dřeviny, suky i sesazení prken. V barevnosti však dominují odstíny šedi s lehce nažloutlými podtóny, což z něj dělá velmi zvláštní, moderní dekor.

 

226 dub justus 226 dub justus

Moderní provedení klasického dekoru. Barevnost tlumená, jakoby zmléčněná, přesto pěkně zobrazuje kresbu dřeva včetně ložisek houbových chorob. Hledáte-li pěkný dekor dubu, ale nechcete klasiku, spíše netradiční provedení, bude justus to pravé.

227 dub flagstaff 227 dub flagstaff

Zajímavý dekor dubového dřeva s realistickými detaily prasklin a chorob, které po výtvarné stránce oživují jinak vcelku pravidelnou kresbu zralé dřeviny v typické barevnosti. Flagstaff je moderní dekor starého dřeva.

 

238 dub grandson 238 dub grandson

Medově zlatý grandson reprezentuje velmi klasický a velmi věrný dekor dubu. Má nádherně plastický povrch, bude slušet hluboce frézovaným tvarům dvířek, ale díky své univerzalitě se prosadí i jinde.

239 dub šedý french 239 dub šedý french

Šedý french je nesmlouvavě elegantní a silný dekor s výraznou pravidelnou strukturou a sytou barevností. Nabízí řadu možností kombinací s dalšími dekory, ovšem s vhodnými úchytkami či zajímavou pracovní deskou si vystačí i jako solitér.

Související

ZLEVŇUJEME VYBRANÉ DEKORY FÓLIÍ

25.8.2023 | fóliovaná dvířka

ZLEVŇUJEME VYBRANÉ DEKORY FÓLIÍ

Letní dárky pro všechny…

Zobrazit článek

NOVÁ KUCHYNĚ ZA TŘI HODINY

18.2.2023 | fóliovaná dvířka

NOVÁ KUCHYNĚ ZA TŘI HODINY

Někdy stačí docela málo…

Zobrazit článek

NOVÉ TVARY FRÉZOVÁNÍ T.CLASSIC 2022

20.10.2022 | fóliovaná dvířka

NOVÉ TVARY FRÉZOVÁNÍ T.CLASSIC 2022

Jednoduché, moderní, praktické…

Zobrazit článek