NOVINKY 22: DEKORY FÓLIÍ T.CLASSIC (1)

30.6.2022 | fóliovaná dvířka | novinky

Právě jsme rozšířili kolekci fóliovaných dvířek T. classic o 18 nových dekorů!

V minulých dvou letech jsme byli nuceni nabídku fólií spíše redukovat. Zejména proto, že některé dekory přestali výrobci dodávat a my – vzhledem k situaci – neměli možnost vybírat a testovat nové.

To se teď konečně změnilo a od července obohatila naši nabídku desítka nových fólií v zajímavých barevných odstínech. (A taky osm dekorů dřevin a přírodních materiálů, ale o těch v dalším příspěvku…)

 

NOVINKY 22: DEKORY FÓLIÍ T.CLASSIC 1

 

Líbí se vám kombinace světlého dubu Justus s matným dekorem pařížské modři? Tak se podívejte na další prázdninové novinky…

 

V sekci jednobarevných (unibarvy) fólií přibylo deset barevných dekorů, pět velmi příbuzných dvojic.

 

Krémové odstíny

Nažloutlé dekory různé intenzity a sytosti se řadí k evergreenům. Jsou decentní, nadčasové a dobře se doplňují celou řadou dalších, zejména dřevin.

 

1–11 vanilka světlá 1–11 vanilka světlá

Nažloutlý odstín dekoru vanilky je v pravém slova smyslu tradiční. Povrchová struktura fólie je jemně krupičková, odraz a lom světla působí perleťovým dojmem. Fólie sluší téměř všem tvarům frézování a lze ji bez problémů kombinovat s mnoha dalšími.

174 jasmín 174 jasmín

Jemně krémový dekor jasmínu evokuje lehkost a čistotu. Kuchyně v jasmínovém provedení bude působit stejně, a to velmi dlouho, protože jde o dekor, který neumí stárnout a neohledí se.

 

Fólie ULTRA

Skupinu ULTRA reprezentují vysoce odolné fólie s jemně zrnitým povrchem, který působí jako pískovaný. Tento prémiový výrobek získal prestižní ocenění za design Red Dot Award. Nově teď máme v nabídce pět dekorů.

 

9–61 bílošedá ULTRA 9–61 bílošedá ULTRA

Povrch této světlé fólie není zcela hladký, má velmi jemnou pravidelnou strukturu, která umocňuje příjemný dojem. Celek je přirozený, jde o univerzální fólii, která se nesnaží vyniknout, ale rozhodně odvede v interiéru skvělou práci.

9–62 popelavě šedá ULTRA 9–62 popelavě šedá ULTRA

Šedivé dekory různých odstínů se neomrzí. Popelavě šedá je decentní, a přidáme-li příjemnou strukturu, máme zde fólii, která splní svůj úkol dokonale, a to jak sama, tak ve spojení s dalšími dekory.

 

Maty a supermaty

Matné a supermatné povrchy jsou trendem dneška. Ačkoli jich máme v nabídce fólií řadu, většinou šlo o dekory buď bílé a krémové, nebo naopak šedé a černé. Proto jsme pro letošek sáhli po zajímavých a výrazných barvách.

 

3–40 rákosově zelená mat 3–40 rákosově zelená mat

Zvláštní, světlý odstín šedozelené barvy zaujme na první pohled. Je neobvyklý, a přesto jaksi samozřejmý a přirozený. Vynikne zvláště v kombinacích s dekory dřeva nebo světlejšími odstíny přírodních barev.

4–50 pařížská modř mat 4–50 pařížská modř mat

Spojení odstínu tmavého denimu a matného povrchu je skutečně podařené. Výrazná barevnost činí fólii nepřehlédnutelnou, mat jí dodává hedvábnou eleganci. Přednosti fólie dokonale vystoupí zvláště v kombinaci s dalšími odstíny.

 

2–70 zelená SUPERMAT 2–70 zelená SUPERMAT

V barevnosti šedozeleného supermatu je obsažena řádná porce černé a modré barvy, což jej činí robustním a výrazným. Tato silná fólie se hodí pro kombinace s množstvím světlejších dekorů a nezáleží na tom, zda jde o mat, lesk nebo dřevinu.

2–80 tmavě modrá SUPERMAT 2–80 tmavě modrá SUPERMAT

Modročerný odstín navy blue evokující uniformy královského námořnictva vyzařuje nesmírnou hloubku. Je osobitý, nadčasový, hodí se pro kombinace s dalšími dekory a spolu s vhodným kováním vytvoří z kuchyně klidný a bezpečný přístav.

 

Struktury dřeva

Fládrové fólie jsou zajímavé tím, že mají věrohodnou plastickou povrchovou strukturu přírodního dřeva, ale barevnost, kterou byste u tohoto materiálu neočekávali. Výsledný vzhled je tedy neobvyklý, ale přesto jaksi přirozený…

 

123 fládr sněhově bílý 123 fládr sněhově bílý

Název dekoru je v tomto případě i jeho nejlepší charakteristikou. Fólie vyniká oslnivě čistou bělostí doplněnou decentní plastickou kresbou dřeva. Dekor si vystačí sám, současně ale může být vhodným partnerem pro téměř každou fólii z naší nabídky.

128 fládr modrý 128 fládr modrý

Denim blue je příjemná a velmi oblíbená barva. Rozhodně si ji ale nespojujeme se strukturou dřeva. Právě proto je tato kombinace výjimečná a zajímavá a stejně budou působit i nábytková dvířka oděná do této netradiční fólie.

Související

ZLEVŇUJEME VYBRANÉ DEKORY FÓLIÍ

25.8.2023 | fóliovaná dvířka

ZLEVŇUJEME VYBRANÉ DEKORY FÓLIÍ

Letní dárky pro všechny…

Zobrazit článek

NOVÁ KUCHYNĚ ZA TŘI HODINY

18.2.2023 | fóliovaná dvířka

NOVÁ KUCHYNĚ ZA TŘI HODINY

Někdy stačí docela málo…

Zobrazit článek

NOVÉ TVARY FRÉZOVÁNÍ T.CLASSIC 2022

20.10.2022 | fóliovaná dvířka

NOVÉ TVARY FRÉZOVÁNÍ T.CLASSIC 2022

Jednoduché, moderní, praktické…

Zobrazit článek