LAK, ANO? TAK NANO!

28.4.2020 | lakovaná dvířka | nanolak

Nanolaky představují zázrak moderní vědy. Dvířka T.lacq ošetřená supermatným lakem G5 s příměsí nanočástic působí jako z pohádky. Jednak báječně vypadají a pokud se vám podaří je (náhodou) poškrábat, oprava není problém. A zvládnete ji doma a sami!

 

Dvířka T.lacq tvar Q32C

 

Co poškrábu vidličkou, to opravím žehličkou …

Moderní laky jsou odolné, ale pořád jsou to jen laky a rozhodně se dají poškrábat. Nanolak ale můžete snadno opravit v domácích podmínkách. Buď speciální nanohoubičkou, nebo způsobem, který ze všeho nejvíc připomíná kouzlo. Stačí k tomu obyčejná žehlička a chvilka trpělivosti. Působením tepla nanočástice zacelí škrábance a povrch je opět dokonale hladký.

Matný lak G5

Naše standardní matné laky mají značení G20. Hloubka matu G5 je násobně vyšší, jde opravdu o velmi hluboký mat, který vám standardně můžeme nabídnout v téměř dvou stech barevných odstínů a několika desítkách tvarů frézování.

Nanolak je když…

Nanotechnologie je obor zabývající se světem v měřítku miliardtin metrů. Čili asi tisíciny tloušťky lidského vlasu. Na této bázi probíhají kvantově mechanické jevy, které mohou působit doslova jako zázrak. Tepelná oprava dvířek T.lacq pomocí žehličky je toho důkazem.

Připomínáme, že jsme jediný výrobce, který nabízí dvířka lakovaná nalolaky, ale rozhodně nejde o jediný nanomateriál v naší nabídce. V řadě X&X najdete také luxusní nanolaminát SOFIXX.

Opravitelný povrchHluboký matNanotechnologie

Související

T.LACQ  V NOVÝCH BARVÁCH

2.1.2023 | lakovaná dvířka

T.LACQ V NOVÝCH BARVÁCH

Ještě pestřejší nabídka lakovaných dvířek

Zobrazit článek

T.LACQ: NOVÉ TVARY FRÉZOVÁNÍ

20.11.2022 | lakovaná dvířka

T.LACQ: NOVÉ TVARY FRÉZOVÁNÍ

Pět novinek včetně dvou úchytkových tvarů

Zobrazit článek

KUCHYNĚ JAKO SPLNĚNÝ SEN

5.9.2022 | lakovaná dvířka

KUCHYNĚ JAKO SPLNĚNÝ SEN

Realizace Roberta Kývaly

Zobrazit článek