Vaše nejčastější dotazy

Podívejte se do poradny Trachea na nejčastější dotazy našich zákazníků a najděte odpověď na to, co vás zajímá.

Podívejte se do poradny Trachea na nejčastější dotazy našich zákazníků a najděte odpověď na to, co vás zajímá.

Přemýšlíte nad tím, jak se nejlépe starat o povrch dvířek Trachea? Podívejte se na naše Návody na údržbu a věnujte jim tu správnou péči.

 

Kde si mohu vaše dvířka objednat?

Naše dvířka si můžete objednat v síti našich 142 autorizovaných prodejců. V sekci prodejní síť / autorizovaní prodejci naleznete přehlednou interaktivní mapu se všemi prodejnami a příslušnými kontakty.

Kde si mohu vaše dvířka prohlédnout?

Budete-li chtít vidět naše dvířka přímo na kuchyních, doporučujeme navštívit jedno z našich 145 autorizovaných studií, kde vám profesionálně poradí při výběru dekoru a zodpoví všechny otázky k použitým materiálům. Studio v blízkosti vašeho bydliště naleznete v sekci prodejní síť / autorizovaní prodejci.

Jakou poskytujete záruku na vaše produkty?

Na naše foliovaná dvířka poskytujeme záruku 7 let, která se vztahuje na veškeré skryté vady. Na naše akrylátová dvířka je záruka 5 let, na kvalitu hranění. Na ostatní sortiment poskytujeme standardní záruku 2 roky.

Mohu si objednat dvířka přímo od vás?

Naše produkty lze objednat pouze u našich autorizovaných prodejců, díky kterým vám však můžeme nabídnout výrazně lepší dostupnost. V současné chvíli se pyšníme 142 prodejci v České republice a Slovensku.

Zvažuji renovaci kuchyně. Je možné vyměnit pouze stará dvířka za nová?

Ano, jedná se o velmi jednoduchý postup, který spočívá pouze na správném zaměření existujících dvířek a otvorů pro panty. Budete-li šikovní, dvířka si můžete zaměřit, nebo kontaktujte truhláře ve vašem okolí. Pak už je jen na vás, pro kterou produktovou řadu a dekor se rozhodnete.

Jaký význam má hologram na zadní straně vašich dvířek?

Hologram na zadní straně dvířek prokazuje, že zakoupená dvířka jsou opravdu naším výrobkem, prošla všemi testy a splňují naše vysoké nároky na kvalitu. Na naše dvířka jsme hrdí a hologram je puncem jejich kvality.

Zaujala mě možnost potisku dvířek, kde si mohu nechat zpracovat návrh?

Vaši představu s vámi rádi zkonzultují naši grafici a návrh připravíme. Pokud již máte jasnou představu, respektive zpracovaný návrh, stačí nám ho zaslat. O vše ostatní se postaráme.

Opravdu vyrábíte jakýkoliv rozměr dvířek?

Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopní vyrábět 99 % rozměrů dvířek, které se v kuchyních vyskytují. Výroba různých atypů patří mezi naše silné stránky a rádi vám vyjdeme vstříc.

Mohu na vaše dvířka použít libovolný čistící prostředek?

Naše dvířka jsou z různých materiálů a každý materiál má svá specifika. Aby vám dvířka vydržely co nejdéle, doporučujeme se obeznámit s návody na údržbu, které naleznete v sekci Servis-Návody na údržbu

Nenašli jste odpověď?

  

Vaše jméno a příjmení *:
Musíte vyplnit vaše jméno
Váš e-mail *:
E-mail není vyplněn ve správném formátu
Text dotazu *:
Vyplňte váš dotaz
Zaklikněte souhlas se zpracováním osobních údajů

(*) povinná pole