Program pro objednávání dvířek Trachea

Trachea OS - vstupní obrazovka programu

Trachea OS - vytvoření seznamu vlastních dodavatelů

Trachea OS - přehled objednávek za uživatele

Trachea OS - soupis položek v objednávce

Trachea OS - zadávání parametrů pro jednotlivé výrobky

Trachea OS je nový systém společnosti Trachea a.s., zajišťující od léta roku 2014 kompletní zpracování objednávek. Objednávka od odběratelů přes autorizované prodejce až po naši společnost je vyřízena v systému Trachea OS, včetně propojení na výrobu. Systém je neustále on-line, takže každý člen obchodního případu má neustále k dispozici potřebné informace.

Komu je určen systém Trachea OS

Odběratelům našich výrobků pro vytvoření a sledovaní objednávek. Odběratelem jsou nejčastěji kuchyňská studia, truhlářské dílny, výrobci nábytku.

Co poskytuje systém Trachea OS

Hlavní funkcí systému je vytvoření objednávky z výrobků v naší nabídce. Naše nabídka je neustále inovována a Trachea OS poskytuje nejaktuálnější informace o našich výrobcích. Odběratel má vždy informace o aktuální nabídce a o všech svých objednávkách.

Jak začít se systémem Trachea OS

Zadání skládaných dvířek

Popis programu Trachea OS klient

Trachea OS klient poskytuje odběratelům revoluční servis při vyřizování obchodního případu. Jedinou podmínkou pro úspěšné používání programu Trachea OS klient je připojení k Internetu a mít obchodní vztah s naší společností Trachea a.s. , přes síť autorizovaných prodejců. Trachea OS klient poskytuje odběratelům po registraci vytvoření si vlastního seznam dodavatelů ze sítě autorizovaných prodejců Trachea. Ke každému dodavateli odběratel může nastavit dohodnuté obchodní slevy. To umožňuje odběrateli jednoduše porovnat nákupní ceny od svých dodavatelů. Objednávky sortimentu Trachea může odběratel vytvářet v průběhu komunikace se zákazníkem. Objednávka je ve stavu rozpracovaná. Ve chvíli kdy zákazník objedná, odběratel odešle objednávku svému prodejci. Prodejce potvrdí přijmutí objednávky, pokud je nějaký problém s objednávkou je odběratel informován. Ve chvíli kdy je objednávka připravena k dodání prodejcem, opět je odběratel informován. V rámci Trachea OS klient jsou všechny stavy o objednávce zobrazeny automaticky, a současně je odběratel upozorněn přes e-mail.

Vytváření nové objednávky obsahuje řadu kontrolních mechanismů. Odběratel nemusí hlídat omezení sortimentu z hlediska rozměrů, fólií, hran a dalších vztahů. Vše zajišťuje Trachea OS klient. Cena za každý výrobek je aktuální k datumu vytváření objednávky. U komplikovanějších obchodních případů je možné dopsat poznámku, nebo přiložit přílohu se souborem.

Odeslané a vyřízené objednávky může odběratel prohlížet, ale již nejdou měnit. Informace v objednávce lze použít pro další elektronické zpracování, protože jsou k dispozici exporty ve formátu CSV a XML za každou objednávku.

Technické požadavky

program běží v prostředí Adobe AIR. Pokud nemáte Adobe AIR nainstalováno, při instalaci programu Trachea OS ve Windows se běhové protředí Adobe AIR automaticky nainstaluje.


Minimální systémové požadavky:


Windows:

Procesor: 2.33GHz nebo rychlejší x86-kompatibilní procesor
Operační systém: Microsoft® Windows® XP, Windows Server 2008, Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, nebo Enterprise (včetně 64 bit), Windows 7, Windows 8, Windows 10
Paměť: 512 MB RAM (doporučeno 1 GB)


Mac OS:

Procesor: Intel® Core™ Duo 1.83GHz nebo rychlejší
Operační systém: Mac OS X 10.6 a vyšší
Paměť: 512 MB RAM (doporučeno 1 GB)

Trachea OS klient ke stažení

Verze: 5.0.178

Instalační soubor Windows: TracheaOS-5.0.178.exe

Instalační soubor Mac OS: TracheaOS-5.0.178.air