TRACHEA - česká dvířka vysoké kvality

Jsme největším výrobcem kuchyňských a nábytkových dvířek v České republice, naší profesní ctí je kvalita výrobků a rozmanitost nabídky.

Dvířka TRACHEA

Nabídka tvarů frézování dvířek Trachea zahrnuje přes sto druhů, postihuje všechny podstatné trendy od tradičních a klasických, až po moderní či přímo módní. Trachea má na výběr z více než stopadesáti dekorů dvířek, rozdělených do několika tematických řad, které každoročně obměňujeme a doplňujeme. Příjemný design dvířek zajistí pocit pohodlí domova nebo kanceláře.

Novinky v sortimentu TRACHEA

Novinky Trachea v oblasti dekorů, motivů Overface, dvířek a doplňkového sortimentu (úchytky, úchytkové profily).

Fóliovaná dvířka TRACHEA

Přes osm desítek dekorů fólií je rozděleno do charakteristických řad od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Většinu dekorů dřevin můžeme ještě povrchově upravit buď lakováním nebo patinací, čímž se možnosti výběru násobí. Fóliovaná dvířka nabízíme ve standardních a úchytkových tvarech. Rozšířením nabídky fóliovaných dvířek jsou dětské tvary a dekorativní panely.

Akrylátová dvířka TRACHEA

Akrylátová dvířka patří k trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek.

OVERFACE - Nová tvář bydlení

Overface umožňuje naprosto individuální přístup k tvorbě interiérů. Digitální grafika Overface umožňuje proměnit každá dvířka v originál. Jako jediný výrobce dokážeme svým zákazníkům nabídnout naprosto unikátní formu zpracování dvířek. Můžete si bezplatně vybrat z desítek motivů v naší galerii, nebo vytvořit vlastní, naprosto unikátní a jediný na světě.

Akrylátová dvířka T.acrylicGalerie Trachea - KuchyněGalerie Trachea - KuchyněGalerie Trachea - KoupelnaGalerie Trachea - KuchyněGalerie Trachea - KuchyněGalerie Overface - PředsíňGalerie Trachea - KuchyněGalerie Trachea - Obývací pokoj
Záruka na skryté vady 5 letZnačíme své výrobky hologramem

Aktuality

Obnovení příjmu objednávek dekoru 117 vanilka lesk

Podařilo se nám zajistit dostatečné množství fólie č. 117 VANILKA LESK, tak abychom mohli OBNOVIT PŘÍJEM OBJEDNÁVEK, který byl koncem listopadu pozastaven.

Provozní doba, konec roku 2014, začátek roku 2015

Informace o činnosti ve firmě na konci letošního roku naleznete

ZDE

Ukončení výroby dekorů.

Z důvodu oznámení jednoho z našich dodavatelů dekorativních fólií o ukončení výroby dekoru, jsme byli nuceni reagovat na tuto nepříjemnou skutečnost vyřazením těchto dekorů z naší nabídky:
- č. 1-4 žlutá tmavá,
- č. 730 palisandr,
- č. 830 modřín crosscut,
- č. 530 olše tmavá, byla NAHRAZENA fólií č. 531 olše tmavá.
Informace o aktuálních zásobách průběžně vyřazovaných fólií můžete sledovat v sekci

Vyřazovaný sortiment

Archiv