TRACHEA - česká dvířka vysoké kvality

Jsme největším výrobcem kuchyňských a nábytkových dvířek v České republice, naší profesní ctí je kvalita výrobků a rozmanitost nabídky.

Dvířka TRACHEA

Nabídka tvarů frézování dvířek Trachea zahrnuje přes sto druhů, postihuje všechny podstatné trendy od tradičních a klasických, až po moderní či přímo módní. Trachea má na výběr z více než stopadesáti dekorů dvířek, rozdělených do několika tematických řad, které každoročně obměňujeme a doplňujeme. Příjemný design dvířek zajistí pocit pohodlí domova nebo kanceláře.

Novinky v sortimentu TRACHEA

Novinky Trachea v oblasti dekorů, motivů Overface, dvířek a doplňkového sortimentu (úchytky, úchytkové profily).

Fóliovaná dvířka TRACHEA

Přes osm desítek dekorů fólií je rozděleno do charakteristických řad od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Většinu dekorů dřevin můžeme ještě povrchově upravit buď lakováním nebo patinací, čímž se možnosti výběru násobí. Fóliovaná dvířka nabízíme ve standardních a úchytkových tvarech. Rozšířením nabídky fóliovaných dvířek jsou dětské tvary a dekorativní panely.

Akrylátová dvířka TRACHEA

Akrylátová dvířka patří k trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek.

OVERFACE - Nová tvář bydlení

Overface umožňuje naprosto individuální přístup k tvorbě interiérů. Digitální grafika Overface umožňuje proměnit každá dvířka v originál. Jako jediný výrobce dokážeme svým zákazníkům nabídnout naprosto unikátní formu zpracování dvířek. Můžete si bezplatně vybrat z desítek motivů v naší galerii, nebo vytvořit vlastní, naprosto unikátní a jediný na světě.

Průmyslové motivy - 6001 CelticPrůmyslové motivy - 6004 TroiaPrůmyslové motivy - 6007 Wave
Novinky 2013Novinky 2013Novinky 2013Novinky 2013Novinky 2013

Aktuality

Obnovení příjmu objednávek dekoru 131 zelená lesk

K dnešnímu dni se nám podařilo zajistit dostatečné množství fólie č. 131 ZELENÁ LESK, tak abychom mohli OBNOVIT PŘÍJEM OBJEDNÁVEK, který byl v únoru tohoto roku pozastaven.

Zrušení fólie: č. 1-5 mandarinka

Z důvodu oznámení našeho dodavatele o ukončení výroby této fólie, jsme nuceni průběžně vyřadit tento dekor z naší nabídky. Informace o aktuálních zásobách průběžně vyřazovaných fólií můžete sledovat v sekci

Vyřazovaný sortiment

Směr let u vybraných dekorů fólií a vybraných dekorů T.acrylic

Čerstvá novinka v objednávání. U vybraných dekorů ze sortimentu Trachea nutné uvádět při objednávce "směr let". Více v sekci

Servis / Newsletter

.

Nový software Trachea Designer!

Přicházíme s novým "grafickým" softwarem určeným nejen pro designéry, interiérová studia apod. Ale je určen pro každého, kdo hledá cestu, jak pracovat s naším dekorativním tiskem Overface.
Vice v sekci

Servis/Trachea Designer!

Hrajte si s OVERFACE

Připravili jsme pro vás speciální on-line Internetovou aplikaci, která umožňuje vkládat, kombinovat motivy Overface v rámci připravených scén kuchyní, obývacích pokojů, dětských pokojů a koupelen.

Vstupte do světa www.overface.cz ...

Archiv