TRACHEA - česká dvířka vysoké kvality

Jsme největším výrobcem kuchyňských a nábytkových dvířek v České republice, naší profesní ctí je kvalita výrobků a rozmanitost nabídky.

Dvířka TRACHEA

Nabídka tvarů frézování dvířek Trachea zahrnuje přes sto druhů, postihuje všechny podstatné trendy od tradičních a klasických, až po moderní či přímo módní. Trachea má na výběr z více než stopadesáti dekorů dvířek, rozdělených do několika tematických řad, které každoročně obměňujeme a doplňujeme. Příjemný design dvířek zajistí pocit pohodlí domova nebo kanceláře.

Novinky v sortimentu TRACHEA

Novinky Trachea v oblasti dekorů, motivů Overface, dvířek a doplňkového sortimentu (úchytky, úchytkové profily).

Fóliovaná dvířka TRACHEA

Přes osm desítek dekorů fólií je rozděleno do charakteristických řad od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Většinu dekorů dřevin můžeme ještě povrchově upravit buď lakováním nebo patinací, čímž se možnosti výběru násobí. Fóliovaná dvířka nabízíme ve standardních a úchytkových tvarech. Rozšířením nabídky fóliovaných dvířek jsou dětské tvary a dekorativní panely.

Akrylátová dvířka TRACHEA

Akrylátová dvířka patří k trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek.

OVERFACE - Nová tvář bydlení

Overface umožňuje naprosto individuální přístup k tvorbě interiérů. Digitální grafika Overface umožňuje proměnit každá dvířka v originál. Jako jediný výrobce dokážeme svým zákazníkům nabídnout naprosto unikátní formu zpracování dvířek. Můžete si bezplatně vybrat z desítek motivů v naší galerii, nebo vytvořit vlastní, naprosto unikátní a jediný na světě.

Nové motivy Overface 2014Nové motivy Overface 2014 - 1010 sovičkyNové motivy Overface 2014 - 2018 bambooNové motivy Overface 2014 - 2019 vlčí mákyNové motivy Overface 2014 - 3016 vertigoNové motivy Overface 2014 - 3017 fibraNové motivy Overface 2014 - 4008 retroNové motivy Overface 2014 - 5006 fosilsNové motivy Overface 2014 - 5007 tickets
Novinky 2014Novinky 2014Novinky 2014Novinky 2014Novinky 2014Novinky 2014Novinky 2014

Aktuality

Video z Intersalonu 2014

Podívejte se na video z našeho 1.ročníku domácí výstavy „INTERSALON 2014“, kde spolu s námi vystavovalo celkem 12 firem.

Zrušení fólií: č. 120 bílý fládr, č. 122 bílá sawcut

Z důvodu oznámení našeho dodavatele o ukončení výroby těchto dvou dekorů, jsme nuceni průběžně vyřadit tyto dekory z naší nabídky. Náhradou za folii bílý fládr je dekor z novinek 2014 magnolie bílá č.124. Informace o aktuálních zásobách průběžně vyřazovaných fólií můžete sledovat v sekci

Vyřazovaný sortiment

Nové realizace Overface

Další příspěvky do naší galerie realizací Overface naleznete

zde

Fotobanka Pixmac

Novinka ve výběru motivů Overface!
Nyní můžete vybírat z více jak 10 milionů motivů fotobanky Pixmac. Více na

Trachea / Overface

Nový software Trachea Designer!

Přicházíme s novým "grafickým" softwarem určeným nejen pro designéry, interiérová studia apod. Ale je určen pro každého, kdo hledá cestu, jak pracovat s naším dekorativním tiskem Overface.
Vice v sekci

Servis/Trachea Designer!

Archiv