20 let s vámi

TRACHEA - česká dvířka vysoké kvality

Jsme největším výrobcem kuchyňských a nábytkových dvířek v České republice, naší profesní ctí je kvalita výrobků a rozmanitost nabídky.

Dvířka TRACHEA

Nabídka tvarů frézování dvířek Trachea zahrnuje přes sto druhů, postihuje všechny podstatné trendy od tradičních a klasických, až po moderní či přímo módní. Trachea má na výběr z více než stopadesáti dekorů dvířek, rozdělených do několika tematických řad, které každoročně obměňujeme a doplňujeme. Příjemný design dvířek zajistí pocit pohodlí domova nebo kanceláře.

Novinky v sortimentu TRACHEA

Novinky Trachea v oblasti dekorů, motivů Overface, dvířek a doplňkového sortimentu (úchytky, úchytkové profily).

Fóliovaná dvířka TRACHEA

Přes osm desítek dekorů fólií je rozděleno do charakteristických řad od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Většinu dekorů dřevin můžeme ještě povrchově upravit buď lakováním nebo patinací, čímž se možnosti výběru násobí. Fóliovaná dvířka nabízíme ve standardních a úchytkových tvarech. Rozšířením nabídky fóliovaných dvířek jsou dětské tvary a dekorativní panely.

Akrylátová dvířka TRACHEA

Akrylátová dvířka patří k trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek.

OVERFACE - Nová tvář bydlení

Overface umožňuje naprosto individuální přístup k tvorbě interiérů. Digitální grafika Overface umožňuje proměnit každá dvířka v originál. Jako jediný výrobce dokážeme svým zákazníkům nabídnout naprosto unikátní formu zpracování dvířek. Můžete si bezplatně vybrat z desítek motivů v naší galerii, nebo vytvořit vlastní, naprosto unikátní a jediný na světě.

T.CristalT.CristalColor - lakované barevné skloT.CristalColor - lakované barevné skloT.CristalColor - lakované barevné skloT.CristalT.CristalMotive - nelakované dekorativní skloT.CristalMotive - nelakované dekorativní skloT.CristalMotive - nelakované dekorativní skloT.CritalT.CristalDecor - lakované dekorativní skloT.CristalDecor - lakované dekorativní skloT.CristalDecor - lakované dekorativní sklo
Záruka na skryté vady 5 letZnačíme své výrobky hologramem

Aktuality

Zrušení fólií - září 2015

Z důvodu oznámení jednoho z našich dodavatelů dekorativních fólií o ukončení výroby, jsme byli nuceni reagovat na tuto nepříjemnou skutečnost vyřazením těchto dekoru z naší nabídky:
- č. 726 wenge zambezi - zrušena
- č. 910 třešeň - zrušena
- č. 400 buk světlý NÁHRAZEN
fólií č. 4001 buk kašmír
Informace o aktuálních zásobách průběžně vyřazovaných fólií můžete sledovat v sekci

Vyřazovaný sortiment

Letní novinky 2015

Rozšířili jsme pro vás nabídku LTD o 30 nových dekoru a dvě nové zadní strany pro lisovaná dvířka.
Jelikož je T.Acrylic bílý lesk nejprodávanější z akrylátů, rozhodli jsme se jeho nabídku rozšířit o postforming se záporným úhlem 30°, který supluje úchytku a také akrylát o tloušťku 38mm. Stále platí, že zadní strana je opatřena hologramem.
Připravili jsme si nové bezúchytkové tvary, ale také novinku T.Cristal, která vás jistě zaujme.

NOVINKY T.acrylic bílá lesk

Jelikož je T.Acrylic bílý lesk nejprodávanější z akrylátů, rozhodli jsme se jeho nabídku rozšířit o postforming se záporným úhlem 30°, který supluje úchytku a také akrylát o tloušťku 38mm. Stále platí, že zadní strana je opatřena hologramem.

TRACHEA T.acrylic NOVĚ

Nejoblíbenější dekor leských akrylátových dvířek přináší
změnu, kterou poznáte, až když je otočíte...
Zadní strana dvířek A01 bílý lesk je nyní také hladká a lesklá!

Značení hologramem

Od 1.1.2015 značíme také všechny výrobky z T.acrylicu hologramem.

Archiv