Trachea OS - Objednávkový systém

Trachea OS je systém společnosti Trachea a.s., zajišťující od léta roku 2014 kompletní zpracování objednávek. Objednávky od odběratelů přes autorizované prodejce až po naši společnost jsou vyřízeny v systému Trachea OS okamžitě, jednoduchým principem schvalování. Trachea OS je přímo propojen na výrobu. Systém je neustále on-line, takže každý člen obchodního případu má neustále k dispozici potřebné informace.

 

Komu je určen objednávkový systém Trachea OS

Odběratelům našich výrobků pro vytvoření a sledovaní objednávek. Odběratelem jsou kuchyňská studia, truhlářské dílny, výrobci nábytku.

Co poskytuje objednávkový systém Trachea OS

Hlavní funkcí systému je vytvoření objednávky z výrobků v naší nabídce. Naše nabídka je neustále inovována a Trachea OS poskytuje nejaktuálnější informace o našich výrobcích. Odběratel má vždy informace o aktuální nabídce a o všech svých objednávkách.

 

Trachea OS klient – verze 5.4.194

Instalační soubor Windows: TracheaOS-vynab-5.4.194.exe

Instalační soubor Mac OS: TracheaOS-vynab-5.4.194.air

Návod na používání Trachea OS

 

Technické požadavky

Program běží v prostředí Adobe AIR. Pokud nemáte Adobe AIR nainstalováno, při instalaci programu Trachea OS ve Windows se běhové prostředí Adobe AIR automaticky nainstaluje. Pokud pracujete v prostředí Mac OS a nemáte Adobe AIR nainstalován, získáte jej na Adobe AIR runtime. Nejdříve nainstalujte Adobe AIR a pak Trachea OS.

Minimální systémové požadavky

Windows: Procesor: 2.33GHz nebo rychlejší x86-kompatibilní procesor Operační systém: Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Paměť: 512 MB RAM (doporučeno 1 GB)

Mac OS: Procesor: Intel® Core™ Duo 1.83GHz nebo rychlejší Operační systém: Mac OS X 10.10 a vyšší Paměť: 512 MB RAM (doporučeno 1 GB)

 

Kontakt

Vynab cz s.r.o

Beskydská 135
741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 556 756 927
Fax: +420 556 756 927
Mobil: +420 603 156 841
E-mail: prodej@vynab.cz
Web: www.vynab.cz

 

Více o sortimentu Trachea

 

Dvířka

Dvířka

Nabízíme nábytková dvířka z široké nabídky materiálů a povrchů: fóliovaná, lakovaná, akrylátová, skládaná, masivní, z dřevotřísky.

Zjistit více

Korpusy

Korpusy

Parametrické kuchyňské korpusy v libovolných rozměrech. Nabídka parametrických korpusů Trachea obsahuje hlavní typy korpusů pro bezproblémové navržení kuchyně a jednoduché objednání do výroby pomocí našeho objednávkového programu Trachea OS .

Zjistit více

T.komplet

T.komplet

Parametrické kuchyňské sestavy skříněk v libovolných rozměrech. Obsahuje korpus, dvířka, vrtání pro výklopy a výsuvy do korpusu a dvířek.

Zjistit více