VETRIXX: ORGANICKÉ SKLO

30.4.2020 | extra a deluxe | obyvák | designové kuchyně

Prémiová řada X&X zahrnuje výrobky s pohádkovými vlastnostmi. Víte jaký je rozdíl mezi sklem a VETRIXXem? Na pohled žádný. Jenže obyčejné sklo je rozbitné, zatímco organické ne. Kromě toho má pár dalších zajímavých vlastností. Do řady EXTRA & DELUXE patří ještě nanolaminát SOFTIXX.

VETRIXX je tvořen kvalitní MDF deskou, na jejíž čelní straně je několikamilimetrová vrstva vysokopevnostního akrylátu. Akrylátová pryskyřice se ve výrobě mísí se skelným prachem, proto je výsledek od skutečného skla k nerozeznání. A podobně jako křemičité sklo existuje v lesklém nebo matném provedení.

Nerozbitné sklo

Dvířka z VETRIXXu každý považuje za skleněná. Autentický dojem podtrhuje i hrana, „skleněné“ vrstvy, zkosená pod úhlem 45°. Na rozdíl od křemičitého skla se ale do materiálu dá bez problémů vrtat, řezat či frézovat.

Dvířka z VETRIXXu každý považuje za skleněná.    

Lesk

Záleží jen na vás. Základní nabídka obsahuje čtyři barevné odstíny v lesklém provedení. Vybrali jsme takové barvy, které patří k nejprodávanějším napříč našimi produktovými řadami výrobků.

GL001 bílá leskGL021 písková šedá leskGL075 oříšková leskGL067 královská šedá lesk  

Designové úchytky

Protože se do VETRIXXu dá vrtat, je možné osadit dvířka jakýmikoliv úchytkami. Jenže ušlechtilý materiál si žádá odpovídající doplňky, a proto jsme připravili kovové úchytky, které s dvířky tvarově ladí. Jsou dostupné ve dvou velikostech a třech povrchových úpravách.

úchytka 6832 6831 032 černá matúchytka 6832 6831 038 broušený niklúchytka 6832 6831 292 bílá mat

 

Maximální rozměry jednoho „skleněného“ dílce jsou 3.050 × 1.300 mm. Díky tomu může být VETRIXX použit například jako velkoplošný obkladový materiál imitující sklo, ale opracovatelné a nerozbitné.

       

Exkluzivně u TracheaHluboký matOdolnost proti poškrábání
Originální designVysoký lesk

Související

SOFTIXX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

30.4.2020 | extra a deluxe

SOFTIXX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

Přednosti výrobků prémiové řady výrobků X&X

Zobrazit článek

ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA. A KUCHYNI?

29.4.2020 | kuchyň

ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA. A KUCHYNI?

O významu nábytkových dvířek

Zobrazit článek