T.EFFECT (NEJEN) PRO EFEKT

6.8.2020 | laminovaná lakovaná dvířka

Po materiálech na výrobu nábytkových dvířek toho chceme opravdu hodně. Musí být elegantní, ale taky praktické. Téměř bezúdržbové, ale stéle skvěle vypadající. Samozřejmě moderní, ale současně nadčasové. A nesmí stát majlant… Řešení této soustavy rovnic je překvapivě jednoduché. Jmenuje se T.effect. Moderní dvířka v pěti atraktivních barvách mají totiž řadu neocenitelných předností.

Já rád mat
Matné povrchy jsou (a ještě chvíli budou) hitem č.1. Vedle vzhledu je výhodou T.effectu i to, že je příjemně měkký na dotyk.

Hned na pohled
Vysoká kvalita je skutečně znát na první pohled. Stejná barevnost na lícové a rubové straně dodává dvířkům punc originality a výjimečnosti.

Nábytek bez úchytek
Bezúchytková dvířka, dotykové výsuvy a výklopy jsou moderní. Problém ale bývá s údržbou. U T.effectu nikoliv, na něm otisky prstů nezůstávají.

Bakterie nepřežije
Povrch dvířek T.effect má ještě jednu velkou přednost. Je částečně antibakteriální v souladu s normou ISO 22196.

Kombinace je legrace
T.effect lze snadno kombinovat s dalšími odstíny, dekory (včetně dřeva) či materiály. Jde o praktický materiál s velkým kombinačním potenciálem.

 

T.effect

Jednoduchá barevnost, sametový mat, letmý odlesk chromu, dotyk přírodního dřeva… a na světě je kuchyně, kterou nepřehlédnete, jakkoli se nesnaží oslnit.

Související

T.EFFECT V PRAXI

8.7.2020 | laminovaná lakovaná dvířka

T.EFFECT V PRAXI

Zobrazit článek