SOFTIXX: KOUZELNÝ NANOLAMINÁT

30.4.2020 | extra a deluxe | novinky | předsíň | designové kuchyně

Máte rádi luxus? Líbí se vám hluboce matné povrchy? Fascinují vás moderní technologie? Tak to se vám bude líbit SOFTIXX. Odolný a opravitelný materiál, stejně elegantní jako zajímavý. Patří do naší prémiové řady X&X (EXTRA & DELUXE). Jejím dalším zástupcem je neméně zajímavé organické sklo VETRIXX.

SOFTIXX se na první pohled tváří docela normálně. Jde o dřevotřískovou desku opatřenou z obou stran vysokotlakým laminátem. Odolné pryskyřice zpracované za pomoci nanotechnologií mu ovšem dodávají vlastnosti téměř kouzelné.

Opravitelný povrch

Díky nanopovrchu lze drobné škrábance, které se časem nevyhnou žádnému materiálu, snadno opravit. Buďto speciální houbičkou nebo žehličkou. Oprava je rychlá, jednoduchá a dá se provést i opakovaně. Dodejme, že SOFTIXX není jediným našim „opravitelným“ výrobkem. Stejné je to u dvířek T.lacq ošetřených matným nanolakem, na akrylátová dvířka T.acrylic lze zase použít opravnou sadu.

SOFTIXX se na první pohled tváří docela normálně.    

Odolnost, odolnost a odolnost

Konstrukce a použité materiály poskytují SOFTIXXu mimořádnou odolnost hned v několika směrech. Jednak mechanickou, kterou umocňuje i zmíněná možnost oprav. Povrch je také odolný vůči působení tepla, a to až do 160°C. A protože obvodové hrany jsou lepeny polyuretanovými lepidly, je výrobek odolný také vůči působení vlhkosti.

Dekory SOFTIXXDekory SOFTIXXDekory SOFTIXXDekory SOFTIXXDekory SOFTIXX    

Na pohled i na dotyk

Díky použití PUR lepidel je přechod mezi deskou a hranou dvířek takřka neviditelný. Říká se mu „ztracená spára“. Nanopovrch je měkký, příjemný na dotek a přitom odolný vůči zanechání otisků prstů.

Nanopovrch je měkký, příjemný na dotek a přitom odolný vůči zanechání otisků prstů.    

Oboustranný SOFTIXX je dokonalý moderní materiál, který se hodí nejen na dvířka, ale třeba také na velkoplošné obklady nebo dělicí stěny. Má k tomu předpoklady: maximální rozměr jednoho dílce dosahuje 3.050 × 1.300 mm.

     

Exkluzivně u TracheaNanotechnologieOdolnost proti poškrábáníOpravitelný povrchOriginální designHluboký mat

Související

VETRIXX: ORGANICKÉ SKLO

30.4.2020 | extra a deluxe

VETRIXX: ORGANICKÉ SKLO

Přednosti výrobků prémiové řady výrobků X&X

Zobrazit článek

ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA. A KUCHYNI?

29.4.2020 | kuchyň

ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA. A KUCHYNI?

O významu nábytkových dvířek

Zobrazit článek