DEKORATIVNÍ TISK T.OVERFACE

30.4.2020 | dekorativní potisk | koupelna

T.overface je technologie umožňující potiskovat různé deskové materiály, a to až do rozměru 3,2 × 1,6 m. Díky kvalitě tiskového zařízení jsme schopni dosáhnout až fotorealistické kvality. Po vytištění je motiv vytvrzen, aby získal potřebnou odolnost.

Na počátku bylo přání nabídnout zákazníkům něco neobvyklého: potištěná dvířka. Pořídili jsme proto tiskový stroj a vybudovali grafické studio. Dnes máme stálou databázi tiskových motivů, umíme na přání vytvořit či upravit jakékoliv další a potiskovat řadu plošných materiálů. Na bázi T.overface nabízíme dokonce dva speciální produkty: dekorativní sklo T.cristal a obkladový panel T.board.

Vektor nebo bitmapa?

Grafické motivy se dělí na vektorové a bitmapové. Zatímco vektory (křivky) lze upravovat velikostně i barevně, bitmapová grafika – např. fotografie – je omezena svým rozlišením (maximální velikost tisku) a možnosti úprav jsou menší.

Motiv 3009 Stripes vektor

Motiv vektorový

Motiv 3009 Stripes

Motiv 9002 Tmavá cihlová zeď bitmapa

Motiv bitmapový

Motiv 9002 Tmavá cihlová zeď

 

Bitmapa: předností cihlového motivu je jeho realistické provedení. Teprve, když si na „zeď“ sáhnete, zjistíte, že je natištěná…

Motiv v bitmapě: předností cihlového motivu je jeho realistické provedení.

 

Vektor: změna barvy, velikosti či umístění záleží pouze na kreativitě a vkusu zákazníka, jak ukazuje náš koupelnový příklad.

Vektorový motiv: změna barvy, velikosti či umístění záleží pouze na kreativitě a vkusu zákazníkaVektorový motiv: změna barvy, velikosti či umístění záleží pouze na kreativitě a vkusu zákazníkaVektorový motiv: změna barvy, velikosti či umístění záleží pouze na kreativitě a vkusu zákazníka

 

V databázi nabízíme stovku tiskových motivů zdarma a naše grafické studio je připraveno splnit zákazníkům jakékoli individuální přání týkající se potisku dvířek či dalších plošných materiálů.

Více informací najdete na www.overface.cz
 
 

Škála výběruExkluzivně u TracheaOriginální design

Související

ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA. A KUCHYNI?

29.4.2020 | kuchyň

ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA. A KUCHYNI?

O významu nábytkových dvířek

Zobrazit článek

T.BOARD: OBKLADOVÁ DESKA S POTISKEM

29.4.2020 | dekorativní potisk

T.BOARD: OBKLADOVÁ DESKA S POTISKEM

Změňte kuchyni za půl hodiny

Zobrazit článek