Obklady

Sklo má v interiéru odjakživa své specifické místo. Díky našim zkušeným grafikům se i vaše kuchyně snadno stane ústředním designovým bodem vašeho domova. Skleněné obklady citlivě podbarvené technologií Overface podtrhnou vzdušnost a čistotu designu každého kuchyňského prostoru. Alternativou může být i naše obkladová deska T.board, jejíž silnými stránkami je extrémně snadná opracovatelnost, odolnost a autentický vzhled přírodních motivů.

T.CristalColor

Kalené sklo s celoplošným nástřikem kvalitních barev s UV stálostí. Standardní škála čítá dvacet barev vycházející ze standardní řady RAL, další odstíny lze připravit na základě individuální dohody.

T.CristalMotive

Kalené transparentní sklo s lokální aplikací Overface.

T.CristalDecor

Kalené sklo opatřené aplikací libovolného grafického motivu, formou dekorativního potisku Overface a jeho celoplošnou kombinací s nástřikem T.CristalColor.

Nabídka motivů pro T.Cristal – Motive a Decor

Nabídka motivů z fotobanky Adobe Stock

Adobe Stock

 

T.Board

Moderní sendvičová deska s dekorativním potiskem T.overface. Vysoce kvalitní kompozitní materiál je kombinací dvou hliníkových vrstev s tloušťkou 0,21 mm na polyetylénovém jádru. Díky této konstrukci je deska lehká, přitom ale pevná a odolná. Lze ji upravovat běžnými nástroji.

Nabídka motivů T.board

Nabídka motivů z fotobanky Adobe Stock

Adobe Stock

 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem z našeho sortimentu.

Kontaktní formulář

Radek Kašpárek

Náš odborník na problematiku potisku
Telefon: +420 775 067 005
E-mail: potisk@trachea.cz