VYNAB cz s.r.o.Autorizovaný prodejce Trachea

Trachea Designer

Trachea Designer je bezplatná on-line Internetová aplikace. Poskytuje nástroje k vytvoření vestavěné skříně s motivy Overface. Ovládání aplikace je připraveno pro běžného zákazníka i pro profesionálního návrháře.

Ukázka práce s Trachea Designer

 

 

Ukázka práce s Trachea Designer 

Spustit Trachea Designer 

Zadáváte parametry a členění vestavěné skříně a svoji představu o umístění motivů Overface. Na počátku můžete použít volbu Inspirace, kde jsou doporučené návrhy od VYNAB cz s.r.o. Pokud potřebujete svoje návrhy vytvářet postupně, máte k dispozici náš server po dobu 1 měsíce pro každý návrh. Přes funkci Sdílet získáte jedinečnou URL adresu svého návrhu, tuto adresu můžete poslat e-mailem známým, nebo sdílet na Facebooku. Výsledné návrhy můžete zaslat jako poptávku do VYNAB cz s.r.o.
 


Trachea Designer pro designery

Designer má k dispozici celou aplikaci, po přihlášení/registraci získá navíc další funkce, které rozšiřují uplatnění aplikace Trachea designer. Především svoje návrhy může ukládat na Trachea cloud, takže kdykoliv se může připojit na svoje návrhy a prezentovat svou práci. V rámci své zóny může rovněž ukládat svoje návrhy jako inspiraci. Jedinečnou funkcí je Export pro vizualizace. Funkce pro jednotlivá křídla skříně, nebo jednotlivé plochy výplní vygeneruje textury ploch v návrhu. Vzniklé textury se ideálně použijí v 3D programech. Účastníci partnerského programu Trachea mají možnost Trachea Designer zakomponovat do svých Internetových prezentací.

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:
 
 
(Zapomenuté heslo?)

Registrace nového designera:

Název společnosti:
Váš telefon:
Váš e-mail:
Adresa:     Ulice:
Město:
PSČ:

Pro návrhy používáte software:


Po odeslání registrace přijde na Vaši zadanou e-mailovou adresu e-mail s přihlašovacími údaji.